Posted by admin on December - 10 - 2017 | Comments Off

Czy istotnie restauracja to odpowiedni interes?

Sporo osób pragnie otworzyć restaurację – jednak pewnie każdy się orientuje, iż założenie lokalu to spory wydatek. A poza tym, zasadniczo jest tak, że restauracje padają częściej, niż firmy funkcjonujące w innych branżach. Cóż, to naprawdę nie musi znaczyć, iż w dosłownie każdym przypadku jesteśmy niejako skazani na ogłoszenie bankructwa. Jeśli tak rozumujemy, tak naprawdę nie powinniśmy otwierać lokalu. To nie ma sensu! Pozytywna podstawa to podstawa, pracownicy i goście umieją to zresztą wyczuć.
- znajdź odpowiednią niszę. Zatem chociaż w dalszym ciągu kuchnia turecka czy włoska są w Polsce szalenie popularne, to jednak fakty są takie, iż bez najmniejszego cienia wątpliwości warto oglądać się za trochę bardziej niszowymi rodzajami. Może kuchnia ukraińska bądź afrykańska są OK?
- nigdy nie oszczędzaj na wielkości jedzenia. I tak narzut na potrawach jest duży, a więc nie ma sensu dawać porcji jak dla kilkuletniego dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, w końcu nie o to chodzi w jedzeniu, lecz często jest tak, że potrawy są bardzo niewielkie.
źródło: serwis

Podobne wpisy:

Comments are closed.