Posted by admin on December - 11 - 2017 | Comments Off

Z jakich przyczyn gram u bukmacherów?
W sumie znam wielu ludzi – przede wszystkim mężczyzn, którzy lubią typy bukmacherskie. Bardzo dobrze znam tę dziedzinę, ponieważ sam grywam u bukmacherów od przynajmniej 10 lat. Chociaż naturalnie w czasie swojej kariery niestety nie wygrałem wielu pieniędzy, to tak naprawdę tak czy siak będę ciągle grał u buków!
Z jakich powodów? Cóż, prawda jest taka, że zasadniczo to sytuacja jest taka, iż uwielbiam dreszczyk emocji – gdy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczącą część wypłaty, wreszcie czuję, że żyję. Chcę w trzeciej części artykułu napisać odrobinę na temat poprawnego typowania spotkań.
Myślę, że obecnie miłośnicy obstawiania meczów mają o wiele prostsze zadanie – przecież bez żadnego problemu można natrafić na te typy bukmacherskie, które może nie są pewne, ale są w stanie jakoś uchronić nas przed popełnieniem błędu. Czyli jeśli chciałbyś postawić na AC Milan w meczu z Manchesterem United, lecz nagle dowiadujesz się, iż znaczna grupa obstawiających optuje za tą drugą ekipą, ponieważ chociażby są lepiej przygotowani fizycznie, najzwyczajniej w świecie masz okazję dokładnie przemyśleć swoją strategię. Nadal będę grał u bukmacherów, Tobie również to radzę. No chyba, że nie jesteś pełnoletni.
źródło: www

Podobne wpisy:

Comments are closed.