Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od małych gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, jakie używane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy medyczne mogą być nie tylko specjaliści medycyny każdej z branż, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Sprawdź
http://sklep.cezal.com.pl

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, które zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga także laboratoria medyczne, oferując dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z marek, których towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także centra fizjoterapii proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, to aż 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także produkty krajowe, producenci następujących produktów np. Zhermapol czy Chema.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki opis asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.