Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc intymnych – medycyna estetyczna ma dla wiele opcji, które w łatwy sposób rozwiążą te bolączki oraz znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia jak również psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Odwiedź:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Podobne wpisy:

Comments are closed.